قلب تصویر شماره همکاری مشاهده دستگیری

قلب: تصویر شماره همکاری مشاهده دستگیری پلیس آگاهی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت‌ها + موج گرانی گوشت قرمز فروکش کرد

قیمت انواع گوشت قرمز که در هفته‌های اخیر با زیاد کردن قیمت محسوسی روبرو شده است بود به طور نسبی با کم کردن قیمت همراه شده است ولی هنوز قیمت‌های پیش از موج گرانی

قیمت‌ها + موج گرانی گوشت قرمز فروکش کرد

موج گرانی گوشت قرمز فروکش کرد+قیمت ها

عبارات مهم : انواع

قیمت انواع گوشت قرمز که در هفته های اخیر با زیاد کردن قیمت محسوسی روبرو شده است بود به طور نسبی با کم کردن قیمت همراه شده است ولی هنوز قیمت های پیش از موج گرانی بازنگشته هست.

به گزارش ایسنا، بازار گوشت قرمز طی هفته ها و ماه های اخیر با نوسانات متعددی مواجه شد و قیمت آن به شکل قابل توجهی زیاد کردن پیدا کرد؛ به طوری که هر کیلوگرم گوشت گوسفندی بسته بندی شده است به کیلویی ۷۰ هزار تومان در بازار رسید و سایر اقلام گوشت قرمز هم بین ۵ تا ۱۰ هزار تومان زیاد کردن قیمت پیدا کرد. البته در حال حاضر قیمت ها نسبت به دو تا سه هفته گذشته پایین آمده است.

مدیرکل دفتر تامین، توزیع، تنظیم بازار و ذخایر راهبردی وزارت جهاد کشاورزی در این باره گفت که هیچ مشکلی جهت تامین گوشت قرمز در بازار وجود ندارد و قیمت محصولاتی مانند گوشت قرمز که جزو کالاهای گروه ۱ هستند در کارگروه تنظیم بازار تعیین می شود و از آنجا که قیمت کالاهای متفاوت نباید در امسال زیاد از قیمت تورم زیاد کردن یابد و با در نظرگرفتن این که قیمت جدیدی جهت گوشت قرمز به تصویب نرسیده هست، اگر بازار شاهد قیمت های جدیدی باشد، تخلف صورت گرفته و دستگاه های نظارتی باید با آن برخورد کنند.

قیمت‌ها + موج گرانی گوشت قرمز فروکش کرد

به گفته بصیری از ابتدای امسال تا هشتم خرداد ماه نیز حدود ۳۳ هزار تن گوشت قرمز منجمد وارد شده است است و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد. البته این مقدار در سال گذشته به حدود ۱۷۳ هزار تن رسیده بود که با توجه به میزان نیاز حدود ۱۰۰ هزار تنی جهت واردات به نظر نمی رسد مشکلی در تامین گوشت قرمز وجود داشته باشد.

او همچنین تصریح کرد که ممنوعیت صادرات دام زنده که از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت اعلام شده، موجب شد قیمت دام زنده از حدود ۲۴ هزار تومان به حدود ۲۲ هزار تومان کم کردن یابد که البته عوامل دیگری نیز در کم کردن قیمت دام زنده دخیل بوده هست.

قیمت انواع گوشت قرمز که در هفته‌های اخیر با زیاد کردن قیمت محسوسی روبرو شده است بود به طور نسبی با کم کردن قیمت همراه شده است ولی هنوز قیمت‌های پیش از موج گرانی

بررسی های میدانی ایسنا نیز از بازار گوشت قرمز نشان می دهد با وجود آنکه قیمت انواع گوشت قرمز نسبت به دو تا سه هفته گذشته پایین آمده ولی هنوز به قیمت قبل از این موج گرانی بازنگشته هست. گفته می شود که یکی از دلایل زیاد کردن قیمت گوشت قرمز کمبود در بخش عرضه هست؛ آیا که دامداران در این ایام تمایلی به فروش دام های خود ندارند و همین مسئله باعث زیاد کردن قیمت شده است هست.

در حال حاضر بررسی قیمت ها نشان می دهد که در میان انواع گوشت قرمز، به طور میانگین گوشت گوساله ۴۸ هزار و ۸۰۰ تومان، مخلوط گوساله کیلویی ۴۴ هزار و ۵۰۰ تومان، ران گوساله ۵۰ هزار و ۹۰۰ تومان، راسته گوساله ۵۵ هزار و ۶۰۰ تومان، ماهیچه گوساله کیلویی ۵۵ هزار و ۴۰۰ تومان، گوشت استیکی به عنوان یکی از گران ترین اقلام گوشت قرمز ۶۴ هزار و ۸۰۰ تومان، مغز ران گوساله ۵۲ هزار و ۸۰۰ تومان، سردست گوسفندی کیلویی ۵۴ هزار و ۸۰۰ تومان، ران و کف دست کیلویی ۶۵ هزار و ۸۰۰ تومان، گردن کیلویی ۵۱ هزار و ۷۰۰ تومان، جگر سیاه ۶۸ هزار و ۸۰۰ تومان و کله پاچه کیلویی ۷۰ هزار تومان در بازار محصولات پروتئینی عرضه می شود.

واژه های کلیدی: انواع | بازار | گوساله | اخبار اقتصادی و بازرگانی

قیمت‌ها + موج گرانی گوشت قرمز فروکش کرد

قیمت‌ها + موج گرانی گوشت قرمز فروکش کرد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz