قلب تصویر شماره همکاری مشاهده دستگیری

قلب: تصویر شماره همکاری مشاهده دستگیری پلیس آگاهی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات افشاگری سیدرضا افتخاری در مورد سوپرجام

مدیرعامل مستعفی کلوب استقلال بعد از برگزاری جلسه هیات مدیره گفت: دو اسپانسر پشت ماجرای سوپرجام بود که می درخواست کردند هر طور شده است این بازی را برگزار کنند و

افشاگری سیدرضا افتخاری در مورد سوپرجام

افشاگری سیدرضا افتخاری در مورد سوپرجام

عبارات مهم : بازیکن

مدیرعامل مستعفی کلوب استقلال بعد از برگزاری جلسه هیات مدیره گفت: دو اسپانسر پشت ماجرای سوپرجام بود که می درخواست کردند هر طور شده است این بازی را برگزار کنند و دو میلیارد سود ببرند.

به گزارش مهر، سیدرضا افتخاری در آخر نشست امروز چهارشنبه اعضای هیات مدیره کلوب استقلال گفت: اینکه می گویند از نظر جسمانی مسئله داریم شایعه هست. ما فوتبالیست بودیم و حالا حالا هم بازی می کنیم. چیزی که من را وادار به استعفا کرد این بود که هر چقدر اینجا خوبی کردیم بدی دادیم.

افشاگری سیدرضا افتخاری در مورد سوپرجام

وی افزود: چند بار در لفافه گفتم که نمی توانم همه چیز را به هوادار بگویم. اگر نمی گویم و بعدا اتفاقی نمی افتد به حساب کم کاری من نگذارند. در طول این دو سال کارهای زیادی انجام داده ام.

وی ادامه داد: تا به حال سابقه نداشته که در این کلوب زیاد از ۳۰ درصد قراردادشان را بگیرند. در حضور من ۸۰ درصد دریافت کرده اند. با تمام مربیان و خارجی ها تسویه حساب کردیم و رفتند.

مدیرعامل مستعفی کلوب استقلال بعد از برگزاری جلسه هیات مدیره گفت: دو اسپانسر پشت ماجرای سوپرجام بود که می درخواست کردند هر طور شده است این بازی را برگزار کنند و

افتخاری ادامه داد: به جز دو بازیکن که تایید پزشکی آنها آمده است سایر بازیکنان هنوز قراردادشان امضا نشده است و اینکه گفته می شود بدون تایید پزشکی قرارداد امضا شده است است درست نیست.

مدیرعامل پیشین کلوب استقلال با بیان اینکه جام جهانی بیشترین ضربه را به کلوب استقلال زد گفت: به خاطر این قراردادها خیلی ها به من توهین کردند. به پدر من هم توهین کردند. جد پدرم جواب همه اینها را خواهد داد.(افتخاری در این لحظه بغضش ترکید و با گریه صحبت کرد) اینهایی که به پدر من توهین کردند بزودی جوابشان را می گیرند. اینها به کسی توهین کردند که اگر می شناختنش خودشان از درد می میرند.

وی افزود: گفتند که مدیران قبل از شما دو قهرمانی آورده اند. بله آنها قهرمانی آوردند ولی بدهی ارزش را من دادم. این قهرمانی را باید به اسم من بزنند. پول بازیکنانی که آنها گرفتند را من دادم.

افشاگری سیدرضا افتخاری در مورد سوپرجام

افتخاری ادامه داد: اینکه گفتم جام جهانی به ما لطمه زد این بود که یک بازیکن مصدوم دادیم و چند بازیکن هم باید استراحت می کردند. به همین خاطر ما به شرکت لیگ نامه زدیم که سوپرجام را عقب بیندازد. دلیلش هم این بود بازیکنان ما مصدوم می شدند.

وی ادامه داد: دو اسپانسر پشت ماجرای سوپرجام بود که می درخواست کردند هر طور شده است این بازی را برگزار کنند و دو میلیارد سود ببرند. من حاضر نمی شوم که به خاطر اینکه دیگران پول گیرشان بیاید بازیکنان ما مصدوم شوند.

مدیرعامل مستعفی کلوب استقلال بعد از برگزاری جلسه هیات مدیره گفت: دو اسپانسر پشت ماجرای سوپرجام بود که می درخواست کردند هر طور شده است این بازی را برگزار کنند و

وی ادامه داد: فوتبال ما از چند جا آسیب می بیند. اول اینکه حق پخش را تلویزیون نمی دهد. دوم اینکه تبلیغات محیطی براق نیست. اینکه از ۱۶۰ میلیارد می رسد به ۵۰ میلیارد یعنی چه؟ پول بلیت فروشی را هم دریافت نکرده ایم. سه سال است یک ریال از این بابت نگرفته ایم.

افتخاری ادامه داد: تیم ما در رشت یا مشهد بازی می کند. تماشاگران به داور توهین می کنند ما را جریمه می کنند. ما که میزبان نبودیم. زمانی که من تیم را تحویل گرفتم تیم بسته شده است بود. نه دخالتی در جذب بازیکنان و کادر فنی داشتم نه سایر موارد. تیم ته جدول بود ولی دومش کردیم و در آسیا هم موفق شدیم. بعد آقای منصوریان رفت و ما شفر باتجربه را آوردیم. بعد هم تیام و جباروف را جذب کردیم. دیدید که سال گذشته استقلال عالی ترین بازی ها را از خودش به نمایش بگذارد و قهرمان جام حذفی شد و در آسیا هم موفق بود. دوبار هم در دربی پیروز شده است هست.

افشاگری سیدرضا افتخاری در مورد سوپرجام

وی ادامه داد: خیلی زحمت کشیده شد تا استقلال تیم شد. در این دو سال بزرگترین فشار را من تحمل کردم. من تنها بودم و هیچکس اینجا به من کمک نمی کرد. دنبال همه چیز باید می دویدم. ما انتظار داشتیم که بعد از این کمک هایی که به تیم و بازیکنان کردم انتظار داشتم بازیکنان من بعد از جام جهانی یک زنگ به من زنگ بزنند و بگویند حالت چطور هست. فقط یک احوالپرسی کنند.

افتخاری ادامه داد: امید ابراهیمی دو هفته موبایلش خاموش بود. بعد که پیدایش کردم گفتم آیا نمی آیی قراردادت را تمدید کنی. گفتم من به خاطر شما چقدر باید توهین بشنوم. بعد گفت می آیم تمدید می کنم ولی خبری نشد. خسرو حیدری بعد از چند بار گفت رفته قطر. بعد که آمد صحبت کردیم گفتم آقای ابراهیمی آیا نیامدی با من صحبت کنی. نشانه من این بود که با هر رقمی امید را نگه دارم.

وی در مورد سیدمجید حسینی گفت: آقای حسینی شما از جام جهانی برگشتید آیا جوبا تلفن ما را نمی دادی. همین موارد بود که باعث شد من استعفا بدهم. اینها جواب تلفن مدیرعامل کلوب ارزش را ندادند. من از خودم رفتم رو زدم و پول گرفتم دادم به این بازیکنان. در عمرشان چنین شرایطی را در استقلال ندیده بودند بعد جواب تلفن ما را نمی دادند.

وی افزود: گفتم آقای حسینی بلند شو بیا کلوب تکلیفت را مشخص کن شما با ما قرارداد داری. گفت با مدیر برنامه هایم می آیم. گفتم بیا. قراردادش سالی ۸۰۰ یا ۹۰۰ میلیون بوده هست. گفتم شما جام جهانی بودید دیگر شما حسینی سابق نیستید. گفت چقدر می دهید گفتم دو برابر، گفت کم هست. گفتم بیشترش می کنم. گفت بروم فکرهایم را بکنم فردا خبرت می کنم. آمد گفت شما پاسپورت من را بدهید من یک فرم تازه به شما می دهم. گفتم با ما قرارداد دارید.

افتخاری ادامه داد: مدیر برنامه های این بازیکن که بزرگترین لطمه را به کلوب استقلال می زند گفت بندی در قرارداد است که حسینی می تواند برود. اینها را قبلا نمی توانستم بگویم ولی الان که مدیرعامل نیستم می گویم. اگر اینها را قبلا می گفتم سنگ روی سنگ بند نمی شد. اینها از زمانی که از جام جهانی برگشتند هیچکدام نرفتند اردو. بعد هوادار به من توهین می کند.

وی در مورد بازیکنان خارجی استقلال نیز گفت: من روز سه شنبه از ساعت ۱۱ صبح تا ۸ شب با جباروف و تیام پیشنهاد داشتم که پیشنهادات نجومی می دادند. این را هم می گویم که چه کسی پشت پرده هست. می گوید تیام نیم فصل در استقلال می ماند و باید ۵۰۰ هزار دلار روی میز بگذارید تا تمدید کنیم. گفتم من از هواداران توهین می شنوم ولی پول بیت المال را اینگونه نمی دهم. آیا باید باج بدهم به این بازیکنان.

وی افزود: همین هواداران باعث شدند که شفر قراردادش را اوج ببرد. من در دبی با ایشان ۳۶۰ هزار دلار با شفر قرارداد بستم ولی هواداران اینقدر فشار آوردند که ما مجبور شدیم که قرارداد شفر را با ۸۰۰ هزار دلار تمدید کنیم. ۲۰۰ هزار دلار هم از اسپانسر می گرفت.

وی در مورد جباروف هم گفت: این بازیکن هم می گفت باید ۴۰۰ هزار دلار به من بدهید و قرارداد سه ساله هم ببندید. گفتم شما الان ۳۶ ساله تان است و باید با عصا بیاید توی زمین! اسناد و مدارک هم است و توفیقی می تواند شهادت بدهد.

افتخاری ادامه داد: این همه من به این بازیکنان خدمت کردم ولی هنگامی که می رفتم در اردو این بازیکنان انتظار داشتند من به آنها سلام کنم. این دیگر از بازیکن سالاری هم گذشته هست. آیا در این فوتبال کثیف که دلال ها بیداد می کنند و بازیکنان جوان ما را می برند باید چکار کنیم. این دلال ها می روند داخل منزل بازیکنان. فضا خیلی بد شده است هست.

وی در مورد اینکه بالاخره جباروف و تیام رفتنی هستند گفت: در جلسه هیات مدیره اعلام کردم که اگر جباروف کوتاه نیامد قید او را بزنند ولی اگر می توانند پول تیام را جور کنندو او را نگه دارند.

افتخاری در این مورد ادامه داد: هنگامی که این بازیکنان می فهمند هواداران کلوب را تحت فشار قرار می دهند قیمت را اوج می برند و اخبار را هم می گیرند و به همین خاطر کلوب تحت فشار قرار می گیرد. همه توهین هایی که به من شد هیچکدامش به من برنمی گشت. من رفتم ترکیه و از پسرم خواستم از شرکتی که کار می کند ۱۰۰ هزار دلار به ما قرض بدهد تا پول شفر و دستیارانش را بدهم. چه کسی این کار را می کند.

وی افزود: همین هوادارای که به من توهین می کند می گفت شماره حساب بدهید. ما اعلام کردیم ولی کل کمک ارزش به ۱۰ میلیون هم نرسید. بین این افراد البته هواداران با معرفت هم بود که تقدیر می کردند به خاطر تیمی که درست کرده بودیم. امسال هم کاری کردیم که آینده استقلال را بیمه کردیم. بعضی این بازیکنان در دو سال آینده فیکس تیم ملی می شوند. در این دو ساله تمام قراردادها را اصلاح کردیم و دیگر نمی توانند سر ما کلاه بگذارند. البته سر ما که نه، سر قبلی هایی که قرارداد سه ساله می بستند و می رفتند روی نیمکت می نشستند. الان همه چیز دیگر براق شده است هست.

افتخاری در مورد بدهی کلوب به گسترش فولاد نیز گفت: شجاعیان یک میلیارد و پانصد هزار تومان باید به کلوب گسترش فولاد تبریز می دادیم که سه سال در استقلال باشد. تاکنون یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانش پرداخت شده است است و فقط ۲۰۰ میلیون تومان باقی مانده که این همه شلوغش کردند. بقیه پول هم طی روزهای آینده پرداخت خواهد شد.

واژه های کلیدی: بازیکن | افتخاری | قرارداد | توهین ها | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz